Przedmioty humanistyczne


Kierunkiem odpowiednim dla Ciebie byłaby europeistyka. Miałbyś dzięki temu szansę zapoznania się z innym krajami, mógłbyś również uczestniczyć w różnych akcjach, które dałyby Ci możliwość zwiedzenia europy.

Wróżba (szczegóły tutaj) od tarota: Wisielec położenie normalne

W tej chwili czujesz się zagubiony, nie masz pojęcia co zrobić aby potem nie żałować. Jako że zawsze Twoim skrytym marzeniem było podróżować po świecie, idź na studia, na kierunek związany z turystyką. Zobaczysz że odnajdziesz się tam, co więcej możliwość wycieczek w różne zakątki świata będzie Cię jeszcze bardziej motywować.

Wróżba od tarota: śmierć położenie normalne

W Twym życiu szykują się duże zmiany. Powinieneś iść na studia. Jako że zawsze radziłeś sobie całkiem dobrze z przedmiotami ścisłymi, właściwym kierunkiem byłyby dla Ciebie Rachunkowość, finanse publiczne. Po skończeniu ich nie musiałbyś martwić się o zatrudnienie. Tak więc nawet jeśli w tej chwili wydają Ci się one mało atrakcyjne dobrze to przemyśl.

Wróżba od tarota: Umiarkowanie

Jesteś osobą o dobrym sercu, chętnie niesiesz pomoc innym, jednak bywasz niezdecydowany. Od wyboru studiów zależą Twoje dalsze losy. Powinieneś więc iść na nie i wybrać coś co naprawdę Cię ciekawi. Takimi kierunkami są: bezpieczeństwo wewnętrzne, resocjalizacja.

Wróżba od tarota: Diabeł położenie normalne

Lubisz w swoim życiu ryzyko. Nie dla Ciebie są więc kierunki gdzie trzeba byłoby tylko spokojnie wkuwać wiedzę. Idź więc, albo na studia wojskowe, albo bezpieczeństwo wewnętrzne. Owe studia bardzo szybko by Cię pochłonęły, mógłbyś planować swoją dalszą przyszłość właśnie w tym kierunku.

Wróżba od tarota: Wieża położenie normalne

Zawsze starasz się mierzyć wysoko. Także jeśli chodzi o studia lepiej idź na kierunek przyszłościowy a zarazem ciekawy dla Ciebie, aniżeli taki po którym nie ma pracy. Właściwą opcją jest dla Ciebie prawo, lub ekonomia. Bardzo szybko odnalazłbyś się na tych kierunkach.

Wróżba od tarota: Gwiazda położenie normalne

Jesteś osobą, której losy układają się raczej po Twojej myśli. Jednak masz duży dylemat przed wyborem studiów, boisz się iż wybierzesz źle, a potem będziesz musiał z nich zrezygnować. Właściwą opcją dla Ciebie byłaby historia, lub politologia. Szybko odnalazłbyś się na tych kierunkach.

Wróżba od tarota: Księżyc położenie normalne

Przedmioty humanistyczne są Ci znacznie bliższe, aniżeli przedmioty ścisłe. Dlatego właśnie z nimi powinieneś związać swoją przyszłość. Idź na socjologię bądź pedagogikę, odnajdziesz się na tych kierunkach, rzeczy których się tam nauczysz przydadzą Ci się w przyszłym życiu.

Wróżba od tarota: Słońce położenie normalne

Stoisz przed poważnym dylematem. Już sam nie wiesz na jakie studia chcesz iść, im więcej się nad tym zastanawiasz, tym masz coraz więcej wątpliwości.

Informacje

Dodany: 2019-04-21
Kategoria: Amatorki

Tagi dla artykułu

psychologia, (szczegóły tutaj), wiedza
Większość jednostek
Niniejszy interes
seks telefon

Copyright © 2017 sex tel