Wróżba od tarota:


Wróżba od tarota: Księżyc położenie normalne

Pali Ci się grunt pod nogami. Ostatni czas nie był najlepszy. Trapią Cię smutki i liczne niepokoje. Zebranie się w sobie, odszukanie i wykorzystanie pokładów silnej woli i samozaparcia zrównoważy złe wpływy i pozwoli nieco jaśniej spojrzeć w przyszłość, a w każdym razie trzeźwiej postępować i mocniej stanąć na nogach. Póki co potrzebne jest oczyszczenie, gdyż oddziałują na Ciebie negatywne podczepienia.

Wróżba od tarota: Słońce położenie normalne

W ostatnim czasie Twe życie nie było zbyt udane. Jednak nie popadaj w paranoję. Najlepsze co możesz teraz zrobić, to nabrać dystansu i wyciągnąć (próbuj sex telefon) właściwe wnioski z poprzednich doświadczeń. Dodatkowo możesz oczyścić swą energię, gdyż posiadasz negatywne podłączenia energetyczne.

Wróżba od tarota: Sąd- położenie normalne

W najbliższym czasie mogą wyjść na wierzch Twoje lęki, które próbujesz tak usilnie skrywać. Boisz się że nie czeka na Ciebie szczęście, bardzo prawdopodobne że będzie Cię to jeszcze bardziej zamartwiać. Wpadniesz wtedy w błędne koło, gdyż nie dość że będziesz sama, to swoim zachowaniem będziesz coraz bardziej się pogrążać. Wszystko przez negatywne podczepienia. Potrzebne jest oczyszczenie, wtedy pozytywna energia bijąca od Ciebie będzie przyciągać wspaniałe rzeczy.

Wróżba od tarota: Świat położenie normalne

Wszystko musi mieć swój powód. Także to, że zastanawiasz się dlaczego Twe życie nie układa się tak jak powinno. Na początku musisz uporządkować swoje sprawy z przeszłości, potrzebne jest oczyszczenie. Ponadto usiądź i zastanów się czy ostatnimi czasy nie byłaś trochę zarozumiała, zbyt szorstka dla otaczających Cię ludzi. Pamiętaj że wszystko dookoła jest energią i ta energia którą przekazujesz, wraca do Ciebie. Postaraj się zacząć zmiany od siebie, zwiększy to Twe szanse na odnalezienie szczęścia w życiu.

Czy potrzebujesz oczyszczenia z negatywnych energii?

Wróżba od tarota: - Głupiec położenie normalne

Nie jesteś pewna swojej przyszłości. Z jednej strony pragniesz poczuć prawdziwe szczęście, z drugiej jednak, czujesz liczne lęki przed przyszłością. Wydaje Ci się że masz po prostu pecha. Ten pech jest spowodowany negatywnymi podłączeniami energetycznymi. Właśnie przez to jesteś zablokowana. Potrzebne jest oczyszczenie.

Wróżba od tarota:- Mag położenie normalne

Wskutek wcześniejszych rozczarowań podświadomie obawiasz się o swoją przyszłość. Takie podejście zabija w Tobie pozytywną energię. Powinnaś na początku zacząć zmianę od siebie, wyciągnij wnioski z przeszłości i staraj się je przenieść na czas teraźniejszy. Dodatkowo oddziałują na Ciebie negatywne podłączenia energii. Powinnaś więc oczyścić się z nich. Dopiero wtedy zobaczysz co to znaczy wewnętrzny spokój.

Wróżba od tarota:

Kapłanka- położenie normalne

Negatywne podłączenia energetyczne sprawiają, że nie możesz poczuć pełni szczęścia.

Informacje

Dodany: 2019-06-26
Kategoria: Amatorki

Tagi dla artykułu

dieta, dorosłość, (próbuj sex telefon)
Zabiegiem na zdecydowane
Większość jednostek
seks telefon

Copyright © 2017 sex tel