seks linia


Wstałam oraz potrząsnęłam go za ramię. Więc jak? zapytałam Zrobić tę kawę? Westchnął sennie w kapę oraz odwrócił się do mnie plecami. Oczywiście, kotku wymamrotał. Zrób sobie, zrób. Wróciłam do kuchni oraz napełniłam czajnik wodą. Postawiłam go na dużym gazie. Gwizdek wcisnęłam do oporu, aż zachrobotał metal. Doprowadziłam swój wygląd do porządku, poprawiłam włosy oraz cicho wyszłam z mieszkania. Co on to obiecywał? Że będzie nmie całował oraz tulił do rana? A niech się wypcha!

Moja skrytamiłość Kiedy byliśmy dzieciakami mieszkaj ą cymi po sąsiedzku, chodziliśmy do tej samej klasy, a w naszej paczce panowały kumpełskie układy. Ani on, ani ja nie wyróżnialiśmy się niczym szczególnym. Nie byłam specjalnie ładna, on też nie należał do najprzystojniejszych. Rodzice zrobili z nas parę małżeńską. Nie było imion tylko synowa zięć oraz tak minęły lata. Po podstawówce każde poszło w swoją stronę, a przypadkowym rozmowom już nie towarzyszył dawniejszy luz. Coraz częściej zbywaliśmy się tylko zwykłym Cześć oraz to wszystko. Na początku drugiej klasy

szkoły średniej wszystko zaczęło walić mi się na głowę. Problemy w domu, z przyjaciółmi, w szko le. Nałykałam się tabletek, nawet nie wiem jakich. W efekcie przespałam cale popołudnienoc. Kiedy się obudziłam, zastanawiałam się, czy jeszcze żyję. Pieiwszą osobą, o której pomyślałam, był Piotrek. Zadawałam sobie pytanie, czy uroniłby chociaż jedną łzę, kiedybym umarła.

Copyright © 2017 sex tel